Adventní motání III. 23.11.2019

Tradiční kreativní událost ve spolupráci V parku a Květinové studio Žaneta Velecká, kdy si můžete přijít vyrobit či zakoupit adventní dekorace, ozdoby a věnce..
Vše bude připraveno v prvním patře kavárny od 14:00 hodin.
Můžete si přinést svůj materiál a u nás si ho pouze zkompletovat, nebo si vše zakoupit na místě.
U motání si můžete vypít šálek dobré kávy nebo čaje a zakousnout se do našich dobrůtek s vánoční tematikou.

Letos jako obohacení události přibude i VÁNOČNÍ KONCERT a nezapomínáme ani na občerstvení, a tak si můžete pochutnat na dobrotách z naší PARKáry a zapít je teplým svařákem.

Více info sledujte na události.

Moc se těšíme na Vaši účast již třetího ročníku této úspěšné akce.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

HALLOWEEN V Parku 1.11.2019

Strašidelné odpoledne V parku.
Na pořadu dne je čarodějný gulášek, který si od 16:00 můžete zakoupit v naší PARKáře, od 18:00 startuje STEZKA ODVAHY MRTVÉHO ZAHRADNÍKA. Pro menší a bojácnější děti bude připravena lehčí trasa. Start je u piana naší kavárny, kde bude čekat kostra která rozdá mapu a potřebné instrukce ke stezce odvahy.
Po splnění všech úkolů čeká odvážlivce strašidelná odměna.
Startovné je 30 Kč/osoba

Čarodějný gulášek se podává od 16:00 do vyprodání
Stezka odvahy startuje v 18:00
Strašidla mizí ve 20:00

Těšíme se na všechny odvážlivce.

Pokud byste chtěli přiložit ruku k dílu, děláte třeba malování na obličej nebo se chcete jinak zapojit, kontaktujte nás na čísle 739659055. Všechny ruce vítány.

Parkování

PARKOVÁNÍ je multižánrový hudební festival, který se uskuteční od 10. do 12. srpna ve veselském zámeckém parku. Přijďte si poslechnout jak kapely známé, tak kapely a interprety začínající. Chceme, aby si mladí vyzkoušeli jaké je to hrát nejen před publikem, ale i před jinýmy, již ostřílenými interprety jiných hudebních stylů a žánrů. Jednou třeba budou hrát právě v takové kapele. Jeden nikdy neví.
Ať už jsi bubeník, hraješ na housle, zpíváš, máš vlastní kapelu nebo duo samohrajka, neboj se nás kontaktovat, bude to super akce!

Valentýnská mánie s Tomášem Mikulcem

V sobotu 17.2.2018 jsme se již podruhé setkali s mladým, talentovaným kytaristou Tomášem Mikulcem, který u nás V parku zahrál jen a jen pro vás.
Tentokrát šlo o „zamilované“ písničky u příležitosti svátku svatého Valentýna… Ale o to zase tak moc nešlo. Strávili jsme krásný večer u dobrého vínka a příjemné hudby, což je to, oč tu běží.
A můžeme vám směle říct, že už nyní plánujeme jeho další vystoupení u nás.
Máte se na co těšit přátelé…
Stay tuned!!

« z 2 »